LajmeMaqedoniTopLajm

Arben Ziberi: BDI është parti demokratike ,qeveria do të votohet

Deputeti i BDI-së, Arben Ziberi tha se BDI është parti demokratike dhe nuk ka asnjë lloj problemi .Ne do të vazhdojmë me punën e Kuvendit sot sic jeni të njoftuar në rend dite janë zgjedhja e nënkryetarëve të Kuvendit u shpreh ai.TetovaSot

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close