LajmeMaqedoniTopLajm

Arben Taravari i uron mirëseardhje kryetarit të Studeniçanit Azem Sadiku

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari përmes një foto në profilin e tij në FB ka konfirmuar lamin e kalimit të Azem Sadiku në radhët e ASH-së.

Pas kësaj lëvizje PDSH mbetet pa asnjë komunë ndërsa ASH tani do të ketë 3 komuna ndërsa në pritje është dhe komuna e Dibrës.TOP24

http://

http://

Related Articles

Back to top button
Close
Close