KurioziteteLajmeRajon

Aktori i “Stupcave” Osman Azemi tallet me qytetarët e helmuar në Deçan

Aktori i njohur Kosovar, Osman Azemi i cili njihet në grupin e humoristëve “Stupcat” me emrin teta Gjylë, në rrjetin social instragram ka publokuar një video ku tallet me qytetarët e helmuar të Deçanit.

Aktori Azemi në video duket i shtrirë duke tentuar një grua ti jep ushqi e ky e refuzon, duke treguar më pas se ka qëndruar në Deçan dhe sapo ka pi dy gota ujë se ka ditë se ku ndodhet dhe veten e ka gjetë në spital. Azemi ka ironizuar më tej duke thënë se nuk shërohet pa mos ardhur Albin Kurti të ua prek ballin, Ndiqeni videon.TOP24

https://www.instagram.com/p/CRWvtC9CPXv/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close