LajmeShowbiz

Agnesa Vuthaj bëhet nuse?

 

Ish missi shqiptar Agnesa Vuthaj nuk po ndalet së realizuari sete fotografike.

 

Ajo nuk heziton që ato ti ndajë menjëherë me ndjekësit e saj në instagram ku merr komplimente të shumta nga ana e tyre, shkruan lajmi.net.

E kemi parë duke pozuar në mënyra të ndryshme, po së fundmi Agnesa është shfaq me vello të bardhë.

Ani pse ka vite që është zgjedhur miss, bukuria e saj nuk është zbehur, ajo akoma është po aq e bukur dhe unike.

Agnesa shpesh është përfolur edhe për jetën e saj private ndonëse s’ka pas asnjë konfirmim nga ana e saj.

Se kur do ta shohim realisht Agnesën “nuse të vërtetë” kjo mbetet për tu parë./Lajmi.net/

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close