LajmeShowbiz

“Si dy qese plehrash”: Kontroversi Kanye West dhe Bianca Censori tronditën sërish me rrobat e tyre

Përkatësisht, çifti kaloi një javë në hotspotin e modës në Prato në Itali. Duket se pjesën më të madhe të udhëtimit të tyre në Itali e kanë shpenzuar për biznes, pasi Censori është parë duke shkuar në një takim me bashkëshortin e saj më 1 qershor, duke mbajtur në dorë një fletore me dizajne të ndryshme.

Mediat kanë regjistruar një video të mbërritjes së tyre në një aeroport italian dhe ajo video pritet të jetë më e komentuara nga italianët dhe të nxjerrë në pah stilin e pazakontë të bashkëshortes së reperit.

Sipas videos, ajo kishte veshur një fustan ngjyrë bezhë shumë të gjatë, me shtresa, por të rrjedhshme, nën të cilin ndoshta nuk kishte veshur asnjë të brendshme.

Përdoruesit e rrjeteve sociale e krahasuan veshjen e saj ekstravagante me një “qese plastike” dhe një “perde dushi”, ndërsa disa theksuan se ajo dukej sikur kishte dalë nga një “teatër operativ”.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close