LajmeShowbiz

Robert Berisha e thotë troç: Kjo është arsyeja pse femrat tradhtojnë meshkujt…

Këngëtari i njohur ndër të tjera ka treguar arsyen se përse femrat tradhtojnë ditët e sotme dhe sipas tij, fajtorët e vetëm janë meshkujt.

Sipas tij, meshkujt i kushtojnë vëmendje femrave deri në momentin që nisin bashkëjetesën dhe më pas e lënë çdo gjë pas dore. Sipas tij, meshkujt preferojnë të luajnë me Play Station me shokët e tyre në vend që të merren me partneren e tyre.

“Deri në momentin që do ta bëjë për vete fëmrën, 400 litra parfum i përdor, ndërrohet katër herë në ditë, ha çamçakëza që të mos i vijë era e gojës. Të gjitha këto deri në momentin që e bën për vete dhe nis bashkëjetesa”.
“Pas tre muajsh marrëdhënie, mashkulli p***rdh në prani të partneres, teksa sheh Netflix. As nuk merren me veten e tyre, me flokët as nuk hedhin më parfum. Gjithashtu në vend që të dalin me partneren e tyre, shkojnë të luajnë Play Station me shokët. A luan burri 40-vjeç dhe lë femrën si kukull”, tregon ndër të tjera Roberti.

Related Articles

Back to top button
Close
Close