LajmeMaqedoniTopLajm

Neziri: Kriza energjetike do të imponon edhe mundësinë e rritjes së çmimeve tjera

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Adnan Neziri, në emisionin debativ në TV Shenja, ka deklaruar se kriza energjetike do të imponon dhe mundësinë e rritjes së çmimeve të tjera.

“Unë kam bindjen se kjo krizë energjetike do të imponon edhe mundësinë e rritjes së çmimeve. Veç flitet për çmime, deri tani tentojnë ta mjegullojnë këtë, por ato do të tentojnë të bëjnë rritjen e çmimeve. Vet rritja e çmimeve do të rritë çdo gjë”, deklaroi mes tjerash Neziri.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close