LajmeShowbiz

Ndodh e papritur në DWTS, Xhuli e puth në buzë balerinin

Juliana Nura dhe Silvester elektrizuan skenën e “Dancing With The Stars”, me valsin e tyre romantik.

Në fund të kërcimit mes tyre u shkëmbyer edhe një puthje që nuk ishte pjesë e performancës por erdhi natyrshëm.

E rëndësishme është që puthja u prit shumë mirë nga juria, të cilët e vlerësuan pozitivisht realizimin e koreografisë.

Juliana Nura: Koreografia e kërkonte dhe e bëra. Nëse koreografia e kërkon duhet bërë.

Olta Gixhari: Ishte shumë mirë, më pëlqeu. Paskeni shumë kimi me njëri-tjetrin. Se zakonisht dëgjojmë që keni pakënaqësi kur ndëroni partnerët.

Valbona Selimllari: Më lirshme nuk ke qenë në asnjë kërcim dhe kjo nuk bën fajtor Dionin. Me Silvesterin ishe më ndryshe.

Ilir Sahqiri: Meqë kam atë gurin e çmimit të ndërrimit të një çifti, jam gati gati.Top24

 

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close