LajmeRajonSport

“Mos m’harro moj nanë”, merr vëmendje mesazhi i tifozëve nga Lugina e Preshevës

Tirana ka mbledhur sot shqiptarët anë e mbanë globit, ku nuk bëjnë përjashtim edhe ata nga Presheva.

Një numër tifozësh nga Lugina janë pranishëm në kryeqytet dhe kanë shpalosur në rrugët e Tiranës dhe një banderolë me një mesazh domethënës.
“Tfala nga Lugina, Shqipnis anë e mbanë, pot thrret bija jote mos m’harro moj nAnë”, është mesazhi i përcjellë përmes këtij baneri. Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close