LajmeShowbiz

Mikela Ja Zveshi Burrίn Mihrίje Brahës, Ky lshte Reαgimi I Saj…(VlDE0)

Naim Abazi dhe Mihrije Braha ishin sërish të ftuar në Përputhen Prime. Dy këngëtarët nga Kosova kanë pranuar ftesë nga Olsa që të marrin rolin e opinionίstëve rreth situαtave të ndryshme në studio. Në një moment ndizet situata ku Mikela ngritet në këmbë dhe zvesh Naim Abazin.

Derisa Mihrija e shikon këtë gjest me plot sportίvίtet.

Related Articles

Back to top button
Close
Close