LajmeShowbiz

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli reagojnë menjëherë pas lajmit se janë ndarë

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë reaguar menjëherë pas lajmeve për një krisje mes tyre.

Ata kanë hyrë live në Instagram së bashku.

Luizi e pranoi që Kiara i hoqi fotot dhe i shfaqi sërish në Instagram, por tha duke qeshur, se kjo nuk është “dora e saj” dhe se dyshon se dikush tjetër e ka bërë këtë.

Related Articles

Back to top button
Close
Close