LajmeMaqedoniTopLajm

Interesimi madh në sondazhin e filluar nga Top24

Ashtu siç kishim paralajmruar para disa ditësh dhe gjatë ditës së sotme ,sonte ka filluar sondazhi i ri në Top24 rreth besueshmërisë së liderëve politik,shkruan Top24.

Sondazhi është publikuar sot në orën 20:00 dhe do të zgjasë deri më 2 dhjetor ora 20:00.Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close