LajmeSport

Guardiola për mundësinë e rikthimit në Barcelonë: Dera është e mbyllur aty

Pep Guardiola ka përjashtuar mundësinë e një rikthimi në Barcelonë pas largimit të tij eventual nga Manchester City, duke këmbëngulur se “dera është e mbyllur”.

Në vitin 2023, megjithatë, ai pretendoi se do të kthehej “falas”, por kjo nuk duket më kështu.

Guardiola u largua në vitin 2012 nga Barcelona.

Ai zbarkoi në Bayern Munich, dhe më pas u nis për në Mançester, ku edhe qëndron. Ai ka qenë në krye që nga viti 2016, por më parë ka lënë të kuptohet se mund të largohet në vitin 2025.

Related Articles

Back to top button
Close
Close