LajmeShowbiz

“Fake, fake”, Linda për banoren e re brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E Linda është shprehur se ajo është fallco, përcjell Klankosova.tv.

“Fake, fake”, është shprehur Linda për Kaderin.

“Mendjemadhe e gjuan kunja”, edhe Edona dhe Iliriana e kanë komentuar banoren e re.

Related Articles

Back to top button
Close
Close