LajmeShowbiz

‘Është thjesht wow’/ Adele shpreh admirin e saj për yllin shqiptar

Adele duket se sapo e bëri zgjedhjen e saj të preferuar nga yjet me origjinë shqiptare që po i bëjnë jehonë vendit tonë me suksesin e tyre, dhe e kemi fjalën për Dua Lipën.

Artistja tha publikisht se Dua është “ylli i ri i muzikës Pop”.  Në një intervistë të fundit për “The Hollywood Reporter”, gjatë eventit “Women in Entertainment”, Adele tha se është mjaft e emocionuar për rikthimin e saj.

“Jam mjaft e emocionuar që Dua Lipa është rikthyer. Kur dëgjova për herë të parë ‘I’ve got new rules, I count ’em’ (duke kënduar) më kujtohet që i thashë menaxherit tim, ‘wow. Kjo do të jetë ylli i ri i muzikës pop. Jam shumë e emocionuar që është rikthyer vërtetë”.Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close