LajmeShowbiz

Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin?

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut.

A po don me ta bë kufirin gati?”, ka qenë pyetja e Bucit drejtuar Ganiut.

Por, si erdhi deri tek kjo pyetje, dhe si u përgjigj Ganiu.

Më poshtë shihni videon.

Related Articles

Back to top button
Close
Close