Sport

A mund ta kishte larguar topin para se të hynte në gol, Elseid Hysaj?🤔

Loja mbrëmë sipas disa informacioneve te kombetares se Shqiperis ka qenë 100% e trukuar me atë gabim amatoresk dhe me mos tentim te barazimit te rezultatit me te vertet per te ardhur keq!!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close