LajmeShowbiz

A kanë folur pas Big Brother Vip Kosova? Shqipja dhe Blerando hapin mesazhet nga studio

Blerando dhe Shqipja mbeten dy nga banorët më të komentuara në Big Brother Vip dhe pas përfundimit të tij. Një pjesë e ndjekësve jashtë donin t’i shikonin çift por jo ata deklaruan se janë thjeshtë shokë dhe kështu do të vijojnë.

Por a kanë folur dyshja pas largimit nga Big Brother?

Shqipja u shpreh në Post Big Brother se Blerando është ngritur nga loja e saj dhe i uron suksese. Ndërsa Blerando i kërkoi publikisht t’i kthejë Follow-in.

Në diskutim e sipër Shqipja i tha a i ke parë mesazhet, se unë të kam shkruar kur kam qenë me Vesën dhe bëhet fjalë për një mesazh ngushëllues për humbjen e gjyshit që Blerando e ka marrë vesh pasi doli nga shtëpia.

Related Articles

Back to top button
Close
Close